İşte Yeni Kasa Nissan Qashqai İlk Görselleri

Cadde25 olarak otomobil dünyasındaki gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.Japon otomobil devi orta sınıf suv temsilcisi nissan qashqai modelini yeniliyor.İnternete düşen iki fotoğraf 2014 nissan qashqai bu yeniliğin detaylarını ortaya koydu.Tasarım açısından daha keskin hatlara sahip olan yeni kasa nissan qashqai sınıfındaki araçlardan daha rekabetçi tasarımla geleceğinin sinyallerini de vermiş oluyor.Skoda yeti, audi q3, bmw x1 gibi rakiplerle mücadele eden nissan qashqai bu değişiklikle daha ilgi çekici olacağını düşünüyorum.2014 nissan qashqai teknik özelliklerini merak edenler içinde edindiğimiz bilgileri aktarayım.2014 nissan qashqai yeni 1.2 turbo benzinli motoru ile gelecek.Bu motor 113 beygir güç ve 190 nm tork üreteceğini söyleniyor.2014 nissan qashqai modelinde aynı zamanda 1.6 dci motora yer verileceği de diğer bilgiler arasında yer alıyor.2014 nissan qashqai önümüzdeki yıl cenevre otomobil fuarında tanıtılması bekleniyor.Bu konuda edindiğimiz bütün detayları ilerleyen zamanlarda sizlere yine sitemizden aktaracağım.

14 thoughts on “İşte Yeni Kasa Nissan Qashqai İlk Görselleri

 1. Super olmus be ic mekanda geniş olsa cok iyi olacak ben wolsvagen sahibiyim yeni kasa gasgai ciksa hemen alacagim

 2. Arkadaşlar yalan haber. 2014 te kasa değişiliği var doğru ancak bu gördünüz resim fake yani sahte. çok daha değişik ve çekici bekleyin ve görün.

 3. Bu aracın yenilenme vakti çoktan gelmişti. Alıcılar kendilerini tutmayı bilseler, çok yakan, az çeken araçlara paralarını dökmeseler, iyi modellere kavuşmalarını hızlandırırlar. Otoda fiyatlandırma sanki aynı elden çıkıyormuşçasına belirleniyor. Rekabet kurulu zaman zaman bunları yakalayıp büyük cezalara çarptırıyor. Ama kartel ardından anlaşıp zam yaparak aynı yolda devam ediyor. Sanki hepsinin işçilik maliyeti, malzeme maliyeti aynı veya çok yakınmış gibi bir fiyat düzenlemesiyle pazar bölüştürülüyor. Tüketici örgütlenmeyi beceremediği için de üretim hataları, eski-yeni teknoloji ve fiyatlandırmada etkili olamıyor. Halbuki yönlendirici güç kendisi.

 4. BEN 2011 MODEL DİZEL NİSSAN QASQHAİ ALDIM. ARABAMDAN ÇOK MEMNUNUM BENİ EN ÇOK MEMNUN EDEN TARAFI YALITIMIN HARİKA OLMASI ARABANIN İÇİNDE MOTOR SESİNİ DUYMUYORUM. ARABAMDA GERİ GÖRÜŞ KAMERASI CAM TAVAN VEDE NAVİGASYON VAR FAKAT NAVİGASYON 2009 SENESİNİN NAVİGASYONU ÇOĞU YERLERİ GÖSTERMİYOR NİSSAN BU KONUDA ÇOK ZAYIF ARAÇ SAHİPLERİNE YENİ NAVİGASYON PROGRAMINI YÜKLEYEBİLİR AMA BUNU YAPMIYOR BU ARABANIN NAVİGASYONLUSUNU ALACAKSANIZ BUNU GÖZ ÖNÜNDE TUTUN DERİM. HATTA YENİ NİSSAN QASQHAİNİN NAVİGASYONUNU ALIRKENDE DİKKAT EDİN ARABA ÇOK HARİKA OLMUŞ İÇİNDEKİ YEŞİL IŞIKLAR GÖSTERGE PANELİ KOLTUKLAR UZAY ÇAĞINI ANIMSATIYOR.

 5. 2014 versiyonu resimde görunduğugibi guzel ve şık bana göre bakış açısı aracın orta kısmı basık sanki beli kırık veya usden bir baskı yemişgibi basık yeri 5 cm kalkık olsa super olurderim ondansonra kim tutarseni sadece benim göruşum yani ön cam ile ön usd kaputun birleşim yeride basık kalmış buda aracıa beli bukuk görunumu vermiş.
  SAYGILAR ismail YÜCEL

 6. Yeni kasaya ihtiyaç vardı. Eğer resimdeki gibi bir modelle geliyorsa eskisi de güzeldi ancak bu daha güzel ve SUV gibi duruyor. Yeni 1.6 dizel modellerde 4X4 özelliğini de çıkardı ki çok satar bu araç.

 7. 2012 Model dizel Qashqaim var.Çok memnunum.Hiç bir sıkıntı yaşamadım.Çevremdeki herkes de hayran.Binek oto fiyatına jipe biniyorum.Bu fiyata böyle araba çok ucuz bence.Eğer,Allah izin verirse,bu,yeni kasayı da almak isterim.

 8. Benim 2012 model 1.6 dci nissan qashqaı’im var.Çok memnunum az yakıyor sürüşü konforlu ve yeni kasası motor seçenekleri ve geriye kalan özellikleri hoşuma giderse alacağım ama eğer hoşuma gitmesse mercedes-benz glk almayı düşünüyorum qashqai tam olarak turkeycarblog sitesinde açıklanmış ve concept aracı hi-cross suv yeni qashqainin habrcisi olmuştur…saygılarımla…

 9. 2010 model visia benzinli modelını aldığım gün çok sevındım ama arabamı sattığım gün mutluluktan uçtum nıssan firması bu güne kadar aldığım en rezıl fırma bır daha asla ısterse bedava versın bınmem sattığı aracın arkasında durmayan ve musterısını düşünmeyen ve sadece çaktım arabayı dıye düşünen tek fırma

 10. türkiyede nedense mal satanlar sattıkları mılına sahip çıkmıyorlar buda hükümetin topluma bakış açısına bağlı diye düşünüyorum. yoksa sattığı mala sahip olmayan bi firma bu cesareti nereden alabilbilir, başka bir ülkede bu olabilirmi asla olmaz bu tip olaylara ülkemizde mal alıyorsak hazırlıklı olsak iyi olur..

 11. Ewet şimdi tam eleştirme zamani bende 2012 modeli var araçtan oldukça memnunum fakat navıgasyonu beş para etmez nissan türkiye temsilciside hiç ilgilenmiyor bu aracı alırken navıgasyonu söktürmek lazım boşuna o kadar para navıgasyonuna verilmez hiçbir şekilde yenileme yapmıyor alacak olanlara ŞİDDETLE DUYUYRULUR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir