İşte En Yeni Mercedes Modelleri

Mercedes firmasının önümüzdeki yıllarda piyasaya süreceği birbirinden yeni modelleri bugün sizlere sunacağız. 2014 yılının sonuna kadar bu modellerin hepsinin tanıtılmasını beklediğimiz araçlar arasında birbirinden yeni araç ve şuan satışta olan modellerin yeni kasaları da yer alıyor. İşte en yeni mercedes modelleri:

Mercedes MLC
2014 yılı baharında satışa sunulması planlanan bu model SUV sınıfında X6’ya rakip olarak sunulacak. Mercedes firmasının SUV sınıftaki coupe tarzını yansıtacak olan bu model de dört,altı ve 8 silindirli motorların kullanılması bekleniyor. Bu motorlar 258 beygir güçten başlayıp 525 beygire kadar farklı güç ünitelerinde olması bekleniyor.

Mercedes CL Serisi
Bu modeli de en geç 2014 yılında satışa sunması beklenen mercedes firması bu aracın adını tam olarak netleştirmemiş olsa da A serisiyle S serisi arasında bir coupe model sunacağını kesinlikle söyleyebiliriz.

Yeni Mercedes E Serisi
Yeni e serisinin kamufle edilmemiş casus görsellerini geçenlerde yayınlamıştık. Bu kasa da 2013 yılı içerisinde piyasada yer almasını bekliyoruz.

Mercedes GLA
B serisinin biraz daha büyük hali olarak düşüneceğimiz mercedes gla modeli, firmanın kompakt suv sınıfındaki temsilcisi olacak. Bu sınıftaki en büyük rakipleri de şüphesiz bmw x3 ve audi q3 olacaktır.

Mercedes CLA
Bu model mercedes cls’nin küçük temsilcisi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Mercedes cla da benzinli olarak 122 beygir ile 180 beygir arasında güç ünitelerinin kullanılması bekleniyor. Dizel olarak ise 110 ve 170 beygirlik turbo dizel güç üniteleri yer alabilir.

Yeni Mercedes C Serisi
Yeni c serisini 2014 yılınsa satışa sunmayı planlayan alman firması bu modelinde de e serisin de olduğu gibi tasarım anlayışı benimsemiş. Yeni mercedes c serisinde bir önceki modelinde olan dar arka kısmın genişletilmesini bekliyoruz.

Mercedes GLG
Mercedes firması uzun süredir G serisinin tasarımı üzerinde fazla oynamadı. Fakat 2015 yılında satışa sunulması beklenen bu model g serisinin genlerindeki ciddi oynamaların ilki olacağını düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir