2013 Volkswagen Cross Caddy

Vw firması hafif ticari sınıftaki vw caddy modelini araziye çıkarıyor. 2013 yılında satışa sunulacak olan vw cross caddy artık 4 çekiş sistemiyle kullanıcılarına arazi keyfide yaşatacak. Volkswagen firmasının AWD olarak çalışan 4 tekerden çekiş sistemi 4motion özelliğine sahip olacak olan 2013 volkswagen cross caddy 17 inçlik jantlara sahip olacak ve bu jantlara 205/50 R17 ebatındaki lastikler eşlik edecek. Dıştaki özel değişikliklerle off-road havasına giren volkswagen cross caddy 2013 kendini ticari sınıfın ötesine taşıyacak. Ülkemizde oldukça rağbet gören bu model de dizel,benzinli ve lpg’li motor seçeneklerinin 86 ps ve 170 ps arasında TDİ ve TSİ motor teknolojisiyle satılması planlanıyor. Fakat ülkemize geleceği konusunda net bilgi yoktur. 2013 volkswagen cross caddy donanım olarak da zengin tutulacak. 8 renkte üretilecek olan volkswagen cross caddy de 5 ve 7 koltuk seçeneğininde yer alacağı söyleniyor. 2013 volkswagen cross caddy fiyatı konusunda ise henüz bilgi aktarılmadı. Fakat ülkemiz şartlarında böyle bir caddy modelini 60.000 tl’den aşağı satılmayacağını tahmin ediyoruz.

3 thoughts on “2013 Volkswagen Cross Caddy

  1. Güzel vosvagen kedi kros um, seni dört gözle bekliyorum.Sen benim kader ortağım olacaksın. Sen badanaj yaparsan bende badanaj yapacağım. Sen su kaynatırsan bende su kaynatacağım. Sen yorulursan, üzülürsen bende yorulacak, üzüleceğim.Senin gitmek istemediğin yollara bende gitmeyeceğim.Tıpkı bir bebeğe bakar gibi sana bakacağım.Seninle bir kavl kuralım. kavilden kavile geçmemesine. Tek bir şartım var. Kısa bir gelecekte ben sana gelemiyorum.Sen bana gel bari, gelki ferhat gibi senin için dağları yol edeyim.Ölmeden seninle mutlu günlere ve maceralara yelken açalım.Seni seviyorum canım sevgili Wosvagen cadyy crosummmmmmmm.

  2. daha önce 2008 model 1.9 kedim vardı şimdi 2013 model 1.6 aldım her ikiside güzel araba 1.6nın şanzımanı daha seri gibi geldi ve motor gürültüsü olmayan bir araç .sadece içeriye biraz yol sesi (LASTİK SESİ) alıyor çamurlukların içindeki davlumbazları söküp üzerini ses yalitiminda kullanılan izolasyon malzamesi ile kapladım çok faydası oldu izolasyon bilgisiniin dikkate alınacağını umarım araçtan memnunum benim için yeterli bir araba kedi hastalarına slm.

  3. 2012 1.6 kullandım gerçekten güzel 150 de devir anca 3.000 oluyor ses çok az hız yapsanda güven veriyor aracın ayağı yere sağlam basıyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir